Dziś kolejne spotkanie. Rozpoczęliśmy od sprawdzenia wiedzy rozwiązując testy. Następnie podzieliliśmy się na grupy. Każda grupa miała poszkodowanego i miała za zadanie przeprowadzenie działania z zakresu pierwszej pomocy. Każde zadanie było przed druhów oceniane.
