V Turniej Piłki Halowej Służb Mundurowych.

⚽️ V Turniej Piłki Halowej Służb Mundurowych.
W dniu 17.02.2024 r. na hali Widowiskowo-Sportowej w Koszycach Wielkich już po raz V odbył się turniej piłki nożnej halowej Służb Mundurowych organizowany przez OSP Ksrg Zgłobice.
Patronat nad wydarzeniem objął Wójta Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, Tomasz Stelmach Członka Zarządu Powiatu Tarnowskiego oraz Prezes OSP Ksrg Zgłobice Katarzyna Biel.
W turnieju udział wzięło 8 drużyn w tym 4 jednostek OSP z terenu Gminny Tarnów:
➡️ Ochotnicza Straż Pożarna w Koszycach Małych
➡️ OSP Poręba Radlna
➡️ OSP Wola Rzędzińska
➡️ Osp Ksrg Zgłobice
Oraz
➡️ OSP Tarnów-Rzędzin
➡️ OSP Ryglice
➡️ OSP Łękawica
➡️ Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie
Otwarcia dokonała Prezes jednostki dh Katarzyna Biel wraz z Wójta Gminy Tarnów Grzegorzem Koziołem.
Sędzią turnieju był Łukasz Giemza.
Tak prezentowały się wyniki poszczególnych meczów:
🔹OSP ZGŁOBICE vs OSP PORĘBA RADLNA 1:3
🔹KM PSP TARNÓW vs OSP KOSZYCE MAŁE 4:2
🔹OSP RYGLICE vs OSP ŁĘKAWICA 5:0
🔹OSP WOLA RZĘDZIŃSKA vs OSP TARNÓW-RZĘDZIN 0:1
🔹OSP ZGŁOBICE vs OSP RYGLICE 1:6
🔹KM PSP TARNÓW vs OSP WOLA RZĘDZIŃSKA 3:1
🔹OSP PORĘBA RADLNA vs OSP ŁĘKAWICA 0:5
🔹OSP KOSZYCE MAŁE vs OSP TARNÓW-RZĘDZIN 1:1
🔹OSP ZGŁOBICE vs OSP ŁĘKAWICA 0:6
🔹KM PSP TARNÓW vs OSP TARNÓW-RZĘDZIN 3:0
🔹OSP PORĘBA RADLNA vs OSP RYGLICE 0:5
🔹OSP KOSZYCE MAŁE vs OSP WOLA RZĘDZIŃSKA 1:3
TABELA WYNIKÓW:
Grupa A
1. Miejsce OSP RYGLICE – 9 PKT
2. Miejsce OSP ŁĘKAWICA – 6 PKT
3. Miejsce OSP PORĘB RADLNA – 3 PKT
4. Miejsce OSP ZGŁOBICE – 0 PKT
Grupa B
1. Miejsce KM PSP TARNÓW – 9 PKT
2. Miejsce OSP TARNÓW-RZĘDZIN – 4 PKT
3. Miejsce OSP WOLA RZĘDZIŃSKA – 3 PKT
4. Miejsce OSP KOSZYCE MAŁE – 1 PKT
Półfinały:
🔹IA vs IIB OSP RYGLICE vs OSP TARNÓW-RZĘDZIN 2:1
🔹IB vs IIA KM PSP TARNÓW vs OSP ŁĘKAWICA 2:2 po rzutach karnych 5:4
Mecz o III miejsce
🔹 OSP ŁĘKAWICA vs OSP TARNÓW-RZĘDZIN 3:3 po rzutach karnych 4:6
🔹FINAŁ – Mecz o I miejsce
🔹KM PSP TARNÓW vs OSP RYGLICE 3:1
Ostateczne wyniki
🥇KM PSP TARNÓW
🥈OSP RYGLICE
🥉OSP TARNÓW-RZĘDZIN
🔹4 OSP ŁĘKAWICA
🥅Statuetka najlepszego bramkarza trafiła do druha KM PSP w Tarnowie Mateusz Kilian, a
⚽️najlepszym zawodnikiem turnieju został dh KM PSP w Tarnowie Paweł Węc.
🏆Puchar Prezes OSP Ksrg Zgłobice Katarzyna Biel trafił do najlepszej drużyny turnieju KM PSP w Tarnowie.
Na zakończenie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, za które dziękujemy niezastąpionemu Konradowie Sikorskiemu.
Poczęstunek dla drużyny by nie ustali w boju zapewnili organizatorzy.
Składamy serdeczne podziękowania dla:
🔹 Tomasz Stelmach za patronat oraz przekazane nagrody
🔹 Grzegorza Kozioła Wójta Gminy Tarnów za patronat oraz puchary, medale i statuetki
🔹 Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów za użyczenie hali
🔹 Pizzeria Rotunda za przepyszne pizzy dla zawodników i organizatorów oraz sponsorom
🔹 Łukaszowi Giemza za sędziowanie
🔹 Konradowi Sikorskiemu za fotorelacje Fotografia Ratownicza Konrad Sikorski
🔹 oraz druhom naszej jednostki , którzy byli obecni i pomagali podczas turnieju: Katarzyna Biel, Dariusz Damian, Grzegorz Smoleń, Tomasz Ostręga, Aneta Damian, Małgorzata Fudyma-Grzywa
🔹 naszej drużynie w składzie: Krzysztof Damian, Łukasz Halibożek, Krzysztof Gagatek Rafal Halibożek, Krzysiek Kawa, Dawid Ptak , Mariusz Grzywa
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ I MIŁE SPOTKANIE.