W dniu 17.02.2024 r. na hali Widowiskowo-Sportowej w Koszycach Wielkich już po raz V odbył się turniej piłki nożnej halowej Służb Mundurowych organizowany przez OSP Ksrg Zgłobice.
Patronat nad wydarzeniem objął Wójta Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, Tomasz Stelmach Członka Zarządu Powiatu Tarnowskiego oraz Prezes OSP Ksrg Zgłobice Katarzyna Biel.
W turnieju udział wzięło 8 drużyn w tym 4 jednostek OSP z terenu Gminny Tarnów:
Oraz
Otwarcia dokonała Prezes jednostki dh Katarzyna Biel wraz z Wójta Gminy Tarnów Grzegorzem Koziołem.
Sędzią turnieju był Łukasz Giemza.
Tak prezentowały się wyniki poszczególnych meczów:
TABELA WYNIKÓW:
Grupa A
1. Miejsce OSP RYGLICE – 9 PKT
2. Miejsce OSP ŁĘKAWICA – 6 PKT
3. Miejsce OSP PORĘB RADLNA – 3 PKT
4. Miejsce OSP ZGŁOBICE – 0 PKT
Grupa B
1. Miejsce KM PSP TARNÓW – 9 PKT
2. Miejsce OSP TARNÓW-RZĘDZIN – 4 PKT
3. Miejsce OSP WOLA RZĘDZIŃSKA – 3 PKT
4. Miejsce OSP KOSZYCE MAŁE – 1 PKT
Półfinały:
Mecz o III miejsce
Ostateczne wyniki
Na zakończenie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, za które dziękujemy niezastąpionemu Konradowie Sikorskiemu.
Poczęstunek dla drużyny by nie ustali w boju zapewnili organizatorzy.
Składamy serdeczne podziękowania dla:
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ I MIŁE SPOTKANIE.
