W dniu dzisiejszym w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbyło się wręczenie przyznanych przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie promes dla jednostek OSP z terenu powiatu.
Nasza jednostka otrzymała promesę na kwotę 6 000 zł!!!
W imieniu jednostki promesę odebrał Naczelnik Dariusz Damian.
Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Staroście oraz Członkowi Zarządu Powiatu tarnowskiego Tomasz Stelmach za pomoc i wspieranie naszych działań.
Bardzo dziękujemy!!!
Obecny był również m.in.:
