turniejów piłki nożnej halowej służb mundurowych organizowanych przez Osp Ksrg Zgłobice.
Dziękujemy Wójtowi Grzegorzowi Kozioł za docenienie naszego wkładu w propagowanie sportu, wspólne spędzanie czasu służb mundurowych oraz wieloletnią inicjatywę organizacji turniejów.
Eliminacje do OTWP oraz ćwiczenia przed zawodami Dziś 7 marca 2024 w pierwszej kolejności przeprowadziliśmy eliminacje do Gminnego etapu OTWP. Prezes Katarzyna […]