29.01.2025 W środowe popołudnie 7 druhów naszej jednostki odbywało w naszej remizie ćwiczenia z KPP pod okiem druha Dawid Białas.
Ćwiczenia miały za zadanie przypomnienie wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Egzamin rozpoczęto od części teoretycznej i rozwiązania testów. Po zaliczeniu testu druhowie podzieleni na grupy trzy osobowe przystąpili do części praktycznej.
Dziękujemy Dawidowi za poświęcony.
Wspólnie z nami ćwiczyli również druhowie z Ochotnicza Straż Pożarna w Łękawce.
