Tą zbiórkę rozpoczęliśmy od ćwiczeń do powiatowych zawodów halowych MDP.
Kiedy dziewczęta ćwiczyły, chłopcy wzięli udział w eliminacjach do OTWP, a później nastąpiła zmiana. Po dogrywce udało się wyłonić zwycięzców, którzy będą reprezentowali naszą jednostkę w etapie Gminnym już 3 marca br.
Po zakończonej zbiórce zgodnie z ustaleniami przeszliśmy na salę w Domu Kultury, gdzie młodzież przygotowała się do spędzenia nocy w remizie. Podczas wieczoru i nocy były filmy, gry ale i również nocna akcja, w której mogli się sprawdzić młodzi adepci pożarnictwa. Po omówiono błędy i braki.
Rano nastąpiła pobudka w strażackim stylu.
Mimo zmęczenia pobyt ten był udany.
