Walne zebranie sprawozdawcze za 2024 – 15.03.2025

👩‍🚒 Walne zebranie sprawozdawcze za 2024👩‍🚒
W sobotę 15.03.2025 w budynku Domu Kultury w Zgłobicach odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2024 naszej jednostki.
Rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru oraz hymnu ZOSP RP – Rycerze Floriana.
Następnie Prezes jednostki dh Katarzyna Biel powitała zaproszonych gości.
Zebraniu przewodniczyła Prezes dh Katarzyna Biel, protokolantem została dh Katarzyna Molek.
Następnie wybrano składy komisji:
Skrutacyjnej:
▪️Aneta Damian
▪️Przemysław Biel
Uchwał i wniosków:
▪️Małgorzata Fudyma-Grzywa
▪️Krzysiek Kawa
Przyjęto jednogłośnie sprawozdania za rok 2024 oraz plany na 2025, które przedstawili:
▫️sprawozdanie z działalności dh Katarzyna Molek
▫️sprawozdanie finansowe dh Jakub Winkowski
▫️sprawozdanie komisji rewizyjnej dh Rafał Karaś
▫️sprawozdanie MDP dh Daria Damian
▫️plan działalności na 2025 rok dh Katarzyna Molek
▫️plan finansowy na 2025 rok dh Jakub Winkowski
Jednogłośnie udzielone zostało także absolutorium dla zarządu za okres sprawozdawczy.
Ważnym punktem zebrania było wręczenie odznaczeń MDP.
Odznakami odznaczeni zostali:
🔹 Srebrną odznaką Daria Damian
🔹 Brązową odznaką Krystian Curyło (Krystian Kris)
🔹 Brązową odznaką Adrian Damian
🔹 Brązową odznaką Wiktor Jasiński
🔹 Brązową odznaką Jan Molczyk
🔹 Brązową odznaką Aleksandra Sarad (Ola Sarad)
🔹 Brązową odznaką Wiktoria Ścibisz
🔹 Brązową odznaką Aleksandra Zych
W walnym zebraniu udział wzięli:
✅ Viceprezes Oddział Powiatowy ZOSP RP w Tarnowie dh Łukasz Giemza
✅ przedstawiciel KMPSP w Tarnowie, dowódca Jednostki JRG 1 st.kpt. Paweł Węc
✅ Zastępca Komendanta gminnego dh Mariusz Grzywa
✅ Etatowy Członek zarządu powiatu Tarnowskiego Tomasz Stelmach
✅ Zastępca Wójta Gminy Tarnów Sławomir Wojtasik
✅ Radny Gminy Tarnów i dh Bartosz Łaśko
✅ Sołtys Zgłobic Wojciech Kozioł
✅ Radni sołeccy Grzegorz Sarad i dh Dariusz Damian, Marian Molek
✅ Prezes KGW Babeczki ze Zgłobic Agnieszka Kozioł
✅ Prezes Stowarzyszenia Nasze Zgłobice dh Mariusz Haba
✅ członek honorowy, członkowie wspierający oraz sympatycy naszej jednostki.
Po zakończeniu zebrania zaproszono wszystkich na poczęstunek.
W tym miejscu dziękujemy Panią Zofii, Barbarze i Krzysztofie za przygotowanie poczęstunku, a także Marzena KowalczykTarnowianka Dom Weselny za przekazane słodkości.
🤝Dziękujemy druhom oraz MDP, którzy w piątkowe popołudnie pomogli w przygotowaniu sali do walnego zebrania.
🤝Dziękujemy dh Krzysiek Furtak za zdjęcia