W sobotę 15.03.2025 w budynku Domu Kultury w Zgłobicach odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za rok 2024 naszej jednostki.
Rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru oraz hymnu ZOSP RP – Rycerze Floriana.
Następnie Prezes jednostki dh Katarzyna Biel powitała zaproszonych gości.
Zebraniu przewodniczyła Prezes dh Katarzyna Biel, protokolantem została dh Katarzyna Molek.
Przyjęto jednogłośnie sprawozdania za rok 2024 oraz plany na 2025, które przedstawili:
Jednogłośnie udzielone zostało także absolutorium dla zarządu za okres sprawozdawczy.
Ważnym punktem zebrania było wręczenie odznaczeń MDP.
Odznakami odznaczeni zostali:
W walnym zebraniu udział wzięli:
Po zakończeniu zebrania zaproszono wszystkich na poczęstunek.
W tym miejscu dziękujemy Panią Zofii, Barbarze i Krzysztofie za przygotowanie poczęstunku, a także Marzena Kowalczyk – Tarnowianka Dom Weselny za przekazane słodkości.
