Tym razem wyjątkowo w środę 16.04.2025 odbyła się zbiórka MDP.
Rozpoczęła się od przygotowania naczelnika Dariusz Damian młodzieży do warty przy Grobie Pańskim. Następnie opiekunowie Dariusz Biel i Daniel Cebula przeprowadzili musztrę.
Na zakończenie prezes Katarzyna Biel przygotowała da młodzieży zadanie. Młodzież zabawiła się w rękodzieło wykonując swoje własne świece. Jak na pierwszy raz wyszły całkiem dobrze 
