Obchody 3 majowe w Gminie Gmina Tarnów rozpoczęły się już tradycyjnie mszą święta w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej. Wśrod uczestniczących w uroczystościach udział wzięli:
Na zakończenie części oficjalnej obchodów wybrzmiały „Witaj majowa jutrzenki”, w wykonaniu orkiestry pod batutą Wiesława Siedlika.
Ostatnim punktem obchodów 3 majowych już tradycyjnie był rajd białoczerwony.
W obchodach uczestniczył poczet sztandarowy naszej jednostki w skład, którego weszli dh Aneta Damian, dh Dariusz Damian, dh Wojciech Karaś oraz proporzec MDP w skład, którego weszły dh Ola Sarad, dh Ola Zych, dh Wiktoria Ścibisz.
