W dniu dzisiejszym naszą jednostkę odwiedziła nasza druhna Natali, która kiedyś działała w MDP. Dziś jest strażakiem w USA.
Jesteśmy dumni że to właśnie u nas stawiała swoje pierwsze kroki w pożarnictwie.
Spotkanie było okazją do wspomnień i wymiany poglądów na temat pracy w szeregach strażackich.
Natalia przekazała również od swojej jednostki gadżety, z których jeden wyjątkowo ucieszył naczenika Dariusz Damian.
Składamy raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Natalii i jej kolegów z jednostki.
Również prezes Katarzyna Biel przekazała drobne upominki.
Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć.
