Boże Ciało – 19.06.2025

🕊️“Niechaj każdy z was patrzy nie tylko na to, co jego, lecz i na to, co cudze.” (Flp 2,4)
⛪️W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa nasza wspólnota zgromadziła się na procesji eucharystycznej. W wydarzeniu wzięli udział również druhowie z naszej jednostki OSP – z dumą niosąc sztandar i towarzysząc kapłanowi pod baldachimem.
🤝Dziękujemy druhom za godną postawę oraz mieszkańcom za wspólną modlitwę.
Bogu na chwałę, ludziom na pożytek!