“Trzeba być dobrym jak chleb…” – św. Brat Albert
W dniu dzisiejszym, nasza jednostka uczestniczyła w uroczystościach odpustowych w Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego w Zgłobicach.
Święto patrona naszej wspólnoty – św. Brata Alberta – to czas modlitwy, jedności i przypomnienia, jak ważna jest służba bliźnim nie tylko czynem, ale i obecnością.
Wzięliśmy udział w uroczystej Mszy Świętej oraz w procesji eucharystycznej. Wystawiliśmy nasz poczet sztandarowy, który godnie reprezentował OSP Zgłobice. Towarzyszyliśmy również kapłanowi przy niesieniu Najświętszego Sakramentu pod baldachimem.
