W sobotę w ramach projektu „Na straży bezpieczeństwa” (
współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego) nasza młodzież udała się na wycieczkę do Muzeum w Alwerni.
Dziękujemy
młodzieży za zaangażowanie, opiekunom Dariusz Biel i Daniel Cebula , druhom Krzysiek Kawa, Tomasz Ostręga za pomoc, a rodzicom za wsparcie i obecność.
To był dzień pełen wiedzy, radości i dobrej energii
.

