11 listopada w naszej gminie po raz kolejny pokazaliśmy, jak ważna jest wspólna pamięć i duma z historii. Uroczystości zgromadziły poczty sztandarowe, mieszkańców i przedstawicieli lokalnych organizacji, a także władze różnego szczebla którzy w wyjątkowy sposób uczcili ten narodowy dzień.
Wśród nich znalazł się poczet sztandarowy naszej jednostki, w którego skład weszli:
Jak podkreślano podczas wydarzenia: „Patriotyzm to nie tylko wielkie słowa, ale codzienne działania i obecność tam, gdzie bije serce wspólnoty”.
Dziękujemy naszym reprezentantom za pełen godności udział oraz wszystkim uczestnikom za wspólne świętowanie 


Łukasz Es
Z ciekawości zapytam, czy są czujniki czadu połączone z automatu z 112 czy to właściciel dzwoni?
-
Odpowiedz
-
Ukryj
Przemek Biel
Łukasz Es Zgłasza właściciel po załączeniu się czujnika.
-
Odpowiedz
-
Ukryj