Święto Niepodległości w Gminie Tarnów 11.11.2025

🇵🇱 Święto Niepodległości w Gminie Tarnów – razem dla pamięci! 🇵🇱
11 listopada w naszej gminie po raz kolejny pokazaliśmy, jak ważna jest wspólna pamięć i duma z historii. Uroczystości zgromadziły poczty sztandarowe, mieszkańców i przedstawicieli lokalnych organizacji, a także władze różnego szczebla którzy w wyjątkowy sposób uczcili ten narodowy dzień.
Wśród nich znalazł się poczet sztandarowy naszej jednostki, w którego skład weszli:
🔥 Katarzyna Biel– Prezes jednostki
🔥 Druhna Aneta Damian
🔥 Druh Tomasz Ostręga
Jak podkreślano podczas wydarzenia: „Patriotyzm to nie tylko wielkie słowa, ale codzienne działania i obecność tam, gdzie bije serce wspólnoty”.
Dziękujemy naszym reprezentantom za pełen godności udział oraz wszystkim uczestnikom za wspólne świętowanie ❤️🤍
✨ „Niepodległość jest w nas – pielęgnujmy ją każdego dnia.” 🇵🇱

 

Łukasz Es

Z ciekawości zapytam, czy są czujniki czadu połączone z automatu z 112 czy to właściciel dzwoni?
  • Odpowiedz
  • Ukryj
Przemek Biel

Łukasz Es Zgłasza właściciel po załączeniu się czujnika.
  • Odpowiedz
  • Ukryj