W dniu 4 grudnia jednostka Ochotnicza Straż Pożarna w Koszycach Małych przeżywała ważne wydarzenie – przywitanie nowoczesnego samochodu ratowniczo – gaśniczego. 

️W przywitaniu wzięli udział licznie zaproszeni goście na czele z Panią Poseł Anna Pieczarka, Wójtem Gminy Tarnów Grzegorzem Kozioł, Etatowym członkiem zarządu Starostwa Powiatowego w Tarnowie Tomasz Stelmach – Radny Powiatu Tarnowskiego, Prezes oddziału Gminnego ZOSP RP w Tarnowie Druhną Katarzyna Biel oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy oraz przedstawiciele Klubu Seniora.
To niesamowite wydarzenie w życiu każdej jednostki i cieszymy się, iż w tym świętowaniu nasza jednostka miała zaszczyt uczestniczyć z pozostałymi jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Tarnów
. Pamiętamy jak dziś dokładnie rok temu nasza jednostka również witała nowy samochód więc wspomnienia powrócił w rozmowach z obecnymi gośćmi. 

Gratulujemy i życzymy by służył Wam jak najlepiej podnosząc bezpieczeństwo w Gminie Tarnów.
zdjecia własne oraz Fotografia Ratownicza Konrad Sikorski

