GMINNE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2021

O godzinie 10.00 wraz z pocztami sztandarowymi jednostek OSP z terenu Gminy Tarnów, panią Poseł Anną Pieczarką, władzami samorządowymi Gminy Tarnów na czele z Wójtem Grzegorzem Koziołem, zastępcą Wójta Sławomirem Wojtasikiem, przewodniczącą Rady Wiesławą Mitera, radnymi Gminy Tarnów, Członkiem Zarządu Powiatu Tarnowskiego Tomasz Stelmach – Radny Powiatu Tarnowskiego, mieszkańcami Błonia i okolic uczestniczyliśmy w Gminnych Obchodach odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Uroczysta msza odbyła się na cmentarzu wojennym w Błoniu.
Po mszy nastąpiły przemówienia i złożenie pod pomnikiem wieńcem przez poszczególnych przedstawicieli, którzy w ten sposób złożyli hołd poległym za wolność Polski.
Po odprowadzeniu sztandarów wróciliśmy na teren cmentarza by wspólnie uczestniczyć punktualnie o godzinie 12.00 w odśpiewaniu Hymnu Polski.