NOWY SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY DLA OSP KSRG KOSZYCE MAŁE

W dniu 4 grudnia jednostka Ochotnicza Straż Pożarna w Koszycach Małych przeżywała ważne wydarzenie – przywitanie nowoczesnego samochodu ratowniczo – gaśniczego. 🚒🎉
🚒 Cała kolumna pojazdów pożarniczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Tarnów zgromadziła się pod remizą w Zgłobicach skąd w przejeździe udała się przez Koszyce Małe w stronę remizy, gdzie następnie przy widowiskowych fajerwerkach 🎉, z symbolicznym oblaniem szampanem 🍾 i okolicznościowym tortem 🎂 cieszyli się z nowego nabytku. 🎉🚒👨‍🚒
🎉🚒We wspólnym świętowaniu nasza jednostka miała zaszczyt wziąć udział jak i pozostałe jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Tarnów – DZIĘKUJEMY🚒😉.
️W przywitaniu wzięli udział licznie zaproszeni goście na czele z Panią Poseł Anna Pieczarka, Wójtem Gminy Tarnów Grzegorzem Kozioł, Etatowym członkiem zarządu Starostwa Powiatowego w Tarnowie Tomasz Stelmach – Radny Powiatu Tarnowskiego, Prezes oddziału Gminnego ZOSP RP w Tarnowie Druhną Katarzyna Biel oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy oraz przedstawiciele Klubu Seniora.
To niesamowite wydarzenie w życiu każdej jednostki i cieszymy się, iż w tym świętowaniu nasza jednostka miała zaszczyt uczestniczyć z pozostałymi jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Tarnów 😉. Pamiętamy jak dziś dokładnie rok temu nasza jednostka również witała nowy samochód więc wspomnienia powrócił w rozmowach z obecnymi gośćmi. 🚒🚒
Gratulujemy i życzymy by służył Wam jak najlepiej podnosząc bezpieczeństwo w Gminie Tarnów.