Mieszkańcy Gminy Tarnów uczcili Święto Narodowe oraz 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja uroczystością patriotyczną w Woli Rzędzińskiej.
Uroczystość patriotyczną rozpoczęły dźwięki naszego Hymnu Państwowego oraz utworu „Witaj Majowa Jutrzenko” w wykonaniu Parafialnej Orkiestry Dętej z Woli Rzędzińskiej pod batutą prof. Włodzimierza Siedlika, która zadbała o muzyczną oprawę uroczystości.
