W sobotę 18.02.2023 odbyło się w naszej jednostce zebranie walne sprawozdawcze.
Tradycyjne rozpoczęto obrady od wprowadzenia przez naczelnika Dariusza Damian pocztu sztandarowego oraz odegraniu hymnu Związku, a następnie od uczczenia minutą ciszy poległych strażaków.
Następnie otwarcia i powitania gości dokonała Prezes Katarzyna Biel.
Wśród zaproszonych gości byli:
Całość obrad prowadziła Prezes jednostki,a prorokowała zebranie dh Katarzyna Molek.
Przedstawienia sprawozdań za rok 2022 dokonali:
Oraz planów działalności na rok 2023 r. dh Katarzyna Molek oraz planu finansowego na 2023 r. dh Jakub Winkowski.
Następnie odbyło się głosowanie nad udzieleniem Zarządowi absolutorium. Za było 30 dh jeden wstrzymał się od głosu. Tym samym Zarząd uzyskał absolutorium na kolejny rok GRATULUJEMY.
Przegłosowano również dwie Uchwały:
1 w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz 2 w sprawie uchwały programowej.
Po obradach zaproszono wszystkich na wspólny poczęstunek i świętowanie.
