W piątkowe popołudnie 1 grudnia bieżącego roku w Domu Kultury w Radlnej odbyło się spotkanie strażaków-ochotników z wszystkich 9 jednostek OSP z terenu Gminy Tarnów.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu. W trakcie spotkania podsumowano działania jednostek w kończącym się roku, dyskutowano o planach na rok 2024 – w tym potrzebach i zadaniach stojącymi przed ochotnikami. Dużo zagadnień poświęcono rozwijaniu młodzieżowych drużyn pożarniczych, które powstały w każdej jednostce OSP w gminie.
Za wsparcie w organizacji wydarzeń kulturalnych podziękowała ochotnikom zastępca dyrektora CKiB GT Ewa Kubisztal.
W wydarzeniu udział wzięli również:
