W dniu wczorajszym (12.01.2024) odbyła się zbiórka MDP.
Młodzież zapoznawała się ze sprzętem na samochodach i utrwalała sobie dotychczasową wiedzę.
Następnie przypominano i ćwiczono zasady udzielania pierwszej pomocy.
Zbiórka odbyła się pod okiem Prezes Katarzyna Biel, opiekunowie Daniel Cebula, Dariusz Biel oraz druhów Dawid Białas i Łukasz Halibożek.
Kolejna zbiórka 18.01.2024 (czwartek)godz. 18:00.
Zapraszamy
