Mieszkańcy Gminy Tarnów uczcili Święto Narodowe oraz 233 rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja uroczystością patriotyczną w Woli Rzędzińskiej.
Uroczystość patriotyczną rozpoczęły dźwięki naszego Hymnu Państwowego oraz utworu „Witaj Majowa Jutrzenko” w wykonaniu Parafialnej Orkiestry Dętej z Woli Rzędzińskiej pod batutą prof. Włodzimierza Siedlika, która zadbała o muzyczną oprawę uroczystości.
nastąpiło złożenie kwiatów przy pomniku.
Następnie nastąpiło wyprowadzenie przez Zastępcę Komendanta Oddział Gminny ZOSP RP w Tarnowie dh Mariusz Grzywa pocztów sztandarowych.
Naszą jednostkę reprezentował poczet sztandarowy Naczelnik Dariusz Damian, dh Aneta Damian oraz Prezes Katarzyna Biel oraz proporzec MDP Daria Damian, Wiktoria Ścibisz, Oliwia Stańczyk.
Zdjęcia własne i Karolina Kwiek dziękujemy
