W dniu 10.02.2024 r. strażacy z naszej jednostki i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zgromadzili się na corocznym Zebraniu Sprawozdawczym.
Zebranie rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru oraz hymnu ZOSP RP.
Następnie Prezes Katarzyna Biel powitała zaproszonych gości. Obecni byli:
Prowadzącym zebranie była Prezes dh Katarzyna Biel, protokolantem Sekretarz dh Katarzyna Molek.
Podczas zebrania przedstawiono sprawozdania:
z działalności OSP za 2023 r.
Omówiono także plan działalności i plan finansowy na rok 2024.
Prezes jednostki odczytała również list otrzymany na tę okoliczność od Pani Poseł na Sejm RP Urszula Augustyn, Urszula Augustyn Posłanka na Sejm RP, która nie mogła wziąć udziału w zebraniu.
Następnie głos zabrali zaproszeni goście.
Ostatnim akcentem zebrania było złożenie przez Prezes dh Katarzynę Biel oraz Naczelnika dh Dariusz Damian podziękowań w imieniu całej jednostki oraz wręczenie bukietu kwiatów
za współpracę oraz życzenia realizacji dalszych celów już na zasłużonej emeryturze dla dh Jolanty Kałuża.
Po wyprowadzeniu sztandaru zaproszono gości na poczęstunek, który został przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Babeczki” ze Zgłobic. Serdecznie dziękujemy za pomoc.
Przekazane zostały też słodkości przez dwie mieszkanki, za które składamy serdeczne podziękowania. Podziękowania również dla Marzena Kowalczyk Tarnowianka Dom Weselny za przekazane ciasto.
Podziękowania składamy też dla firmy RolPek za przekazaną wędlinę i małe co nieco. Młodzieży za pomoc przy wydawaniu poczęstunku.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim druhom i zaproszonym gościom za tak liczny udział.
Zdjęcia Krzysiek Furtak dziękujemy
