W dniu dzisiejszym poczet sztandarowy naszej jednostki uczestniczył we wspaniałym jubileuszu 150-lecia OSP Zakliczyn.
Po uroczystej mszy świętej nastąpił przemarsz na zakliczyński rynek gdzie odbyły się oficjalne obchody jubileuszu.
Udział wzięli znakomicie zaproszeni goście.
Cześć oficjalna obchodów zakończyła defilada pocztów sztandarowych wraz z pododdziałami.
