Poza zabawą dzieciaki obdarowane zostały też lodami od organizatorów.
Wspólnie z naszą młodzieżą bawili się też przedstawiciele MDP z OSP Tarnów – Rzędzin, którzy przybyli wraz z opiekunami i naszym druhem Paweł Strzesak. Była to okazja za podziękowanie Pawłowi za pomoc przy pracy z młodzieżą.
Podziękowania składamy dla CKiB Gminy Tarnów za udostępnienie sali.
