Dzisiejsze (26.05.2024) popołudnie strażacy z naszej jednostki pod okiem naczelnika Dariusz Damian spędzili na szkolnym pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Niepubliczny Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Jana Pawła II w Błoniu.
Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie oraz miłe spędzone popołudnie.
