Dziewczęta nasze w składzie Ola Sarad, Ola Zych, Laura Panek, Arianna Pach, Wiktoria Ścibisz zajęły 7 miejsce 

W zawodach startowało 35 drużyn. 17 drużyn dziewczęcych i 18 drużyn chłopięcych.
Gratulujemy naszej drużynie i opiekunom Dariusz Biel, Daniel Cebula oraz Prezes Katarzyna Biel.
Dziękujemy rodzicom, którzy byli na miejscu i kibicowali oraz Pani Agnieszce Godek za doping.

Brawo 

Jesteśmy z Was mega dumni 


-
Odpowiedz
-
Ukryj
Monika Zych Dziękujemy
-
Odpowiedz
-
Ukryj