Drodzy mieszkańcy Zgłobic i Błonia
Składamy Wam serdeczne podziękowania za przyjęcie naszych druhów z kalendarzami oraz wsparcie naszych działań.
Koniec roku to okres podsumowania i podziękowań za współpracę. Działamy dla Was i dzięki Wam, dając z siebie pomoc i zaangażowanie w 100%.
Jak wiecie nie udało to by się nam gdyby nie pomoc Was mieszkańców, sympatyków, instytucji, organizacji którzy wspierają nasze działania już od lat.
Z tego miejsca serdecznie dziękujemy i składamy podziękowania dla:
Podziękowania również za owocną współpracę dla:
