Dziś przy okazji wizyty w Bibliotece w Zgłobicach Regionalny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy.
Młodzież poznała wyposażenie naszej jednostki oraz dowiedziała się o naszych działaniach.
Dziękujemy dh Przemek Biel za ugoszczenie naszych gości.
Dziękujemy za odwiedziny
