Spotkanie po latach – 16.05.2025

👩‍🚒 Miła spotkanie👩‍🚒
W dniu dzisiejszym naszą jednostkę odwiedziła nasza druhna Natali, która kiedyś działała w MDP. Dziś jest strażakiem w USA.
Jesteśmy dumni że to właśnie u nas stawiała swoje pierwsze kroki w pożarnictwie.
Spotkanie było okazją do wspomnień i wymiany poglądów na temat pracy w szeregach strażackich.
Natalia przekazała również od swojej jednostki gadżety, z których jeden wyjątkowo ucieszył naczenika Dariusz Damian.
Składamy raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Natalii i jej kolegów z jednostki.
Również prezes Katarzyna Biel przekazała drobne upominki.
🤝Dziękujemy, że po mimo upływu lat Natalia pamięta o nas i jak tylko jest w Polsce to nas odwiedza.
Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć.