Zostajemy zadysponowani przez stanowisko kierowania do zgłoszenie z systemu e-call na ul. Leśną w naszej miejscowości. Na miejscu okazało się iż zgłoszenie było fałszywe.
-lecie OSP Wojnicz W niedziele odbyło się 155-lecie OSP Wojnicz. Również nasza jednostka odpowiedziała na zaproszenie i wzięła udział w obchodach. Jednostkę […]
[ALARM OSP] 40/2025 07.09.2025 godz. 8:12 Zostajemy zadysponowani do neutralizacji plamy ropopochodnej na ul. Nadbrzeżną. Doszło tam do awarii radiowozu. Siły i […]