Kolejne środki dla naszej drużyny MDP

👩‍🚒Kolejne środki dla naszej drużyny MDP
Oficjalne przekazanie promes dla jednostek OSP z terenu powiatu tarnowskiego odbyło się w środę w budynku KRUS w Tarnowie.
Środki te przekazane zostały w ramach konkursu organizowanego przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników na realizację zadania publicznego w zakresie ratownictwa i ochrony ludności.
Z przyjemnością informujemy, że nasza jednostka znalazła się w gronie beneficjentów programu, uzyskując dofinansowanie, które zostanie przeznaczone na uzupełnienie toru do zawodów CTIF dla MDP. Sprzęt ten już niebawem zasili wyposażenie naszej remizy.
W imieniu Prezes Katarzyna Biel jako wnioskodawczyni wniosku promesę odebrał skarbnik Jakub Winkowski.