Dziś w wyjątkowej scenerii Dworku Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbyło się uroczyste wręczenie promes dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu tarnowskiego.
Wśród wyróżnionych znalazła się również nasza jednostka – OSP Zgłobice! 
Promesę odebrała prezes Katarzyna Biel, a wręczenia dokonali:
To ważne wsparcie dla dalszego rozwoju i podnoszenia gotowości bojowej naszych druhów. Dziękujemy! 

