Promesy dla jednostek OSP z powiatu tarnowskiego wręczone! 31.07.2025

🚒 Promesy dla jednostek OSP z powiatu tarnowskiego wręczone! 🔥
Dziś w wyjątkowej scenerii Dworku Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbyło się uroczyste wręczenie promes dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu tarnowskiego.
Wśród wyróżnionych znalazła się również nasza jednostka – OSP Zgłobice! 💪
Promesę odebrała prezes Katarzyna Biel, a wręczenia dokonali:
📜 Jacek Hudyma Starosta Tarnowski,
📜 Roman Łucarz Vicestarosta Tarnowski,
📜 Paweł Smoleń Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego,
📜 Tomasz Stelmach oraz Mariusz Tyrka członkowie Zarządu Powiatu oraz
📜 Alina Barbachen radna powiatowa
To ważne wsparcie dla dalszego rozwoju i podnoszenia gotowości bojowej naszych druhów. Dziękujemy! 🚨👨‍🚒
📸 Katarzyna Biel, Alina Barbachen, Paweł Topolski