Mamy to
kolejny rok i znów na podium.
W niedzielnych halowych zawodach sportowo- pożarniczych MDP wystartowały trzy drużyny reprezentujące naszą jednostkę. Było to 1 drużyną dziewczęcą i 2 drużyny chłopięce.
Wśród dziewcząt naszą drużyną MDP okazał się niepokonana zajmując pierwsze
miejsce, idąc w ślady koleżanek z drużyny z poprzedniego roku.
Dziewczęta osiągnęły czas łączny 153:55 plus 5 punktów karnych co dało wynik 158:55.
Dziewczęta w składzie:
Gratulujemy i już 3 marca 2024 roku dziewczęta będą reprezentowały Gminę na zawodach powiatowych. Gratulujemy również wszystkim uczestnikom zawodów oraz opiekunom.
W tym miejscu dziękujemy za pracę i poświęcony czas na ćwiczenia z MDP opiekunom:
Dziękujemy za fotografie Krzysiek Furtak oraz Fotografia Ratownicza Konrad Sikorski
