W dniu wczorajszym jak co czwartek odbyła się zbiórka MDP.
Zaczęliśmy od złożenia życzeń naszym niedawnym solenizantkom Daria Damian i Ola Zych. Dziewczęta otrzymały słodki upominek a cała grupa odśpiewała tradycyjne sto lat.
Kolejnym miłym punktem dla dziewcząt z MDP było wręczenie przez Prezes Katarzynę Biel miśków strażackich za zawody powiatowe.
Tym razem zbiórka była prowadzona w formie zabawy ale polegającej na współpracy i wzajemnym słuchaniu swoich kapitanów. Każdy miał za zadanie poprowadzić tak drużynę by w sposób jak najlepszy i dokładny przeprowadzić przez przeszkody na miejsce startu. Zadanie było na tyle utrudnione że cała grupa poza kierownikiem miała zasłonięte oczy.
Młodzież dobrze poradziła sobie z zadaniem choć nie było łatwo.
Nad całością czuwali Prezes Katarzyna Biel opiekunowie Dariusz Biel, Daniel Cebula i Krzysiek Kawa.
Kolejne spotkanie odbędzie się dopiero po Świętach Wielkanocnych.
Zapraszamy na nie całą młodzież oraz chętnych do wstąpienia w nasze szeregi.
