Tradycyjnej w przemarszu z pod remizy wraz z pocztem sztandarowym udaliśmy się na majówkę by uczcić naszego patrona św. Floriana. Mszę świętą w naszej intencji i naszych rodzin odprawił ks. Proboszcz Piotr Michniak.
W przemarszu udaliśmy się do remizy gdzie wspólnie z naszymi bliskimi przy grillu zorganizowanym przez Naczelnika Dariusz Damian świętowaliśmy Dzień Strażaka.
Poczet sztandarowy: Jakub Winkowski, Tomasz Ostręga, Andrzej Drużkowski
Dziękujemy Krzysiek Furtak za zdjęcia
