W sobotę dwie nasze drużyny MDP wzięły udział w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych. Zawody odbywały się w dwóch konkurencjach sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych.
Wyniki naszych drużyn:
Sztafeta 229 plus 13 punktów karnych = 242
Bojówka 60,91
Łącznie 308,21 co uplasowało ich na pozycji 
Sztafeta 204,16
Bojówka 57,84
Łącznie 262 co dało dziewczęta podium i miejsce 


Dziękujemy opiekunom Katarzyna Biel, Dariusz Biel, Daniel Cebula za poświęcony czas i przygotowanie drużyn oraz tym co pomagali w ćwiczeniach Krzysiek Kawa, Rafal Halibozek.
Dziękujemy też za pomoc podczas zawodów Dawid Ptak, Aneta Damian, Dariusz Damian, Wiktor Grzegurzko, Krzysiek Kawa.
Dziękujemy też rodzicom za obecność i mocny doping

