EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – BEZPIECZNI Z MŁODZIEŻĄ – 17.10.2024

🧑‍🚒EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – BEZPIECZNI Z MŁODZIEŻĄ – 17.10.2024
Dziś odbyło się kolejne spotkanie z ratownikiem medycznym w ramach realizowanego projektu.
Młodzieżą pod okiem ratownika Krzysztofa oraz opiekunów Katarzyny, Dariusza i Daniela młodzież po przypomnieniu teoretycznym materiału przystąpiła do ćwiczeń.
🫶W dniu dzisiejszym druhna Daria Damian przystąpiła do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Egzamin przeprowadzili Prezes Katarzyna oraz Ratownik Krzysztof. Miło nam poinformować, iż zaliczyła go bez błędnie wykazując się zarówno odpowiednią wiedzą jak i działaniem podczas pozorowanej scenki. Gratulujemy👏
🫀Dodatkowo w związku z obchodzonym w dniu 16 października Europejskim Dniem Przywracania Czynności Serca my również włączyliśmy się w jego obchodzenie.
Celem takich spotkań jest podniesienie świadomości na temat zasad udzielania pierwszej pomocy osobom, u których doszło do nagłego zatrzymania krążenia.
🤝Bardzo nam miło iż dołączyli do nas mieszkańcy Zgłobic oraz Błonia. Każdy z obecnych mógł uczestniczyć w wydarzeniu oraz miał okazję sprawdzić swoje umiejętności pracując na fantomach pod okiem ratownika medycznego. Dziękujemy za udział.
🚨Przypominamy że już 26.10.2024 młodzież przystąpi do egzaminu sprawdzającego ich wiedzę.
Projekt realizowany jest przez Koordynatora projektu – prezes Katarzyna Biel opiekunów MDP Dariusz Biel, Daniel Cebula oraz osoby zaproszone do współpracy.
Projekt finansowany ze środków Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Zdjęcia własne