Wyruszyli do pomoc … godzina 2:15 – 20.09.2024

🚒 Wyruszyli do pomoc … godzina 2:15 🚒
👨‍🚒 Strażacy ochotnicy z terenu Powiatu Tarnowskiego w tym 7 druhów naszej jednostki.
Razem z nimi wyruszył pierwszy transport zebranych darów.
💪Nie od dziś wiadomo że wspólnymi siłami można więcej.
Dzięki takim ludziom jak Wy nasi Potrzebujący na nowo uwierzą w drugiego człowieka i jak też mówią słowa piosenki ” Jeszcze będzie pięknie”
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 🙏
🧑‍🚒Strażacy Ochotnicy, w tym nasi druhowie Tomasz Ostręga, Przemek Biel, Rafał Karaś, Mariusz Grzywa, Łukasz Halibożek, Wojtek Karaś i Grzegorz o 2.15 w nocy wyruszyli z pomocą dla Powodzian. Pojechali pomóc ludziom usuwać skutki powodzi.
Koordynatorem zbiórki naszej jednostki jest Katarzyna Biel – „Dziękuję wszystkim Darczyńcom za ogrom żywności, wody, środków czystości, środków opatrunkowych, rękawic, słodyczy,szczot, osuszaczy itp.
Dziś w nocy dwa busy wypełnione po brzegi wyjechały razem z ochotnikami.
A to nie koniec….nasz garaż pęka w szwach od dostarczonych przez Was rzeczy, które już dziś będziemy pakować do kolejnego transportu.”😊
🤝Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali do nas zebrane artykuł.
🤝Dziękujemy mieszkańcom Zgłobic, Błonia, Tarnowa i okolic.
🤝Dziękujemy Piekarni T&G Gniadek że Zgłobic za przekazane pieczywo, bułki, drożdżówki i pizzerinki dla strażaków ochotników oraz potrzebujących.
🤝Dziękujemy za użyczenie przyczepki do transportu Panu Warchołowi z Koszyc Małych oraz za wsparcie nas zaczepami od Pani Joanny Kałuckiej.
🤝 Dziękujemy Transport Pasażerski Transwit Witold Cygan za możliwość transportu zebranych rzeczy oraz strażaków na miejsce pomocy oraz koordynatorowi wyjazdu Fotografia Ratownicza Konrad Sikorski i kierowcy Mateusz Cieśla. Bez tych osób takie przedsięwzięcie nie odbyło by się.
🤝Dziękujemy strażakom, którzy działali przy zbiórce – Katarzyna Biel, Dariusz Biel, Daniel Cebula, Przemek Biel, Dawid Ptak, Grzegorz, Kuba Biel, oraz pomoc dodatkową wczoraj Dawid Białas, Łukasz Halibożek, Jakub Winkowski.
Dziękujemy też za pomoc przy wczorajszym pakowaniu dla Grzegorza Sarad, Renata Sarad, Ewa Michalik-Kozioł, Natalia Kowalska.
🤝Jeśli kogoś pominęliśmy to przepraszamy i naprawdę dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na pomoc bliźniemu. 🩷
🧑‍🚒Strażacy już na miejscu przystępują do działań. Niech Bóg Wam błogosławi, a św. Florian czuwa i otacza opieką.
Zdjęcia własne i do Wioletta Grzywa i Małgorzata Fudyma-Grzywa 🩷