Razem z nimi wyruszył pierwszy transport zebranych darów.
Dzięki takim ludziom jak Wy nasi Potrzebujący na nowo uwierzą w drugiego człowieka i jak też mówią słowa piosenki ” Jeszcze będzie pięknie”
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 
Koordynatorem zbiórki naszej jednostki jest Katarzyna Biel – „Dziękuję wszystkim Darczyńcom za ogrom żywności, wody, środków czystości, środków opatrunkowych, rękawic, słodyczy,szczot, osuszaczy itp.
Dziś w nocy dwa busy wypełnione po brzegi wyjechały razem z ochotnikami.
A to nie koniec….nasz garaż pęka w szwach od dostarczonych przez Was rzeczy, które już dziś będziemy pakować do kolejnego transportu.”
Dziękujemy też za pomoc przy wczorajszym pakowaniu dla Grzegorza Sarad, Renata Sarad, Ewa Michalik-Kozioł, Natalia Kowalska.
Zdjęcia własne i do Wioletta Grzywa i Małgorzata Fudyma-Grzywa 
