W piątek 27.09.2024 w ramach prowadzonego projektu EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – BEZPIECZNI Z MŁODZIEŻĄ młodzież ćwiczyła pod okiem prezes Katarzyny zasady udzielania pomocy w różnych zdarzeniach poprzez scenki sytuacyjne.
Już niebawem młodzież przystąpi do egzaminu końcowego w ramach prowadzonego projektu.
Projekt realizowany jest przez Koordynatora projektu – prezes Katarzyna Biel.
