EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – BEZPIECZNI Z MŁODZIEŻĄ – 29.08.2024 finansowany z Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Młodzieży zapoznała się z wyposażeniem oraz zastosowanie sprzętu na poszczególnych samochodach. Poznała system wyjazdów i pracy strażaków. Mieli okazję zobaczyć salę OGNiK dla najmłodszych oraz poznać zasady funkcjonowania i pracy dyżurnych pełniących służbę na stanowisku kierowania.
W podziękowaniu na ręce dowódcy zmiany przekazaliśmy małą słodycz do kawy. 
Mamy nadzieję że smakowało
