Akademia UDT dla dzieci i młodzieży – 27.03.2025

👩‍🚒 Akademia UDT dla dzieci i młodzieży
W dniu dzisiejszym na zaproszenie Prezes Katarzyna Biel odbyło się spotkanie młodzieży z pracownikami UDT. Młodzież dowiedziała się jak bezpiecznie korzystać z urządzeń, z którymi spotykają się na codzień czy to m.in. w szkole, w galeriach, w blokach.
Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek.
🤝Serdecznie dziękujemy naszej MDP oraz MDP z OSP Jodłówka-Wałki za udział w spotkaniu jak również opiekunom Dariusz Biel, Daniel Cebula, Magdalena Ciężadło, Seba Seba.
🤝Przedewszystkim dziękujemy Pani Monice i Panu Grzegorzowi z UDT za wizytę i prezentację.