W tym dniu rozpoczęliśmy zbiórkę od złożenia życzeń przez Prezes Katarzyna Biel i opiekuna Dariusz Biel naszej obecnej Oleńce, która obchodziła niedawno swoje urodziny. Nie obeszło się bez szampana – spokojnie to było piccolo.
Następnie odbyły się ćwiczenia poprzez zabawę.
Rozpoczęliśmy od strażackiej gry w kółko krzyżyk, a następnie zawody w rozwijaniu i zwijaniu węży. Na zakończenie przypomnieliśmy sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.
To była dobra forma nauki.
Na kolejną zbiórkę zapraszamy wyjątkowo w czwartek na godzinę 17:00. Odbędzie się spotkanie z przedstawicielami UDT.
