Na takie zaproszenie i wezwanie nie mogliśmy odpowiedzieć inaczej. Przed godziną 11:00 dotarliśmy do placówki gdzie czekały już na nas przedszkolaki. Przywitała nas Dyrektor przedszkola dh Katarzyna Molek. Najmłodsza grupa przedszkolaków wraz z gronem pedagogicznym przygotowali dla nas wspaniałe występy.
