15 sierpnia w uroczystość Marki Boskiej Zielnej mieliśmy przyjemność towarzyszyć w przejeździe przez naszą wieś wieńca dożynkowego, przygotowanego przez KGW „Babeczki ze Zgłobic” 
.
Strażacki wóz prowadził orszak, a mieszkańcy zgromadzeni przy trasie podziwiali kompozycję
. Po przejeździe wieniec został wprowadzony do kościoła, gdzie odbyła się uroczysta Msza 
.
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym pięknym wydarzeniu oraz naczelnikowi naszej jednostki za całą koordynację przejazdu.
