W niedziele odbyło się 155-lecie OSP Wojnicz.
Również nasza jednostka odpowiedziała na zaproszenie i wzięła udział w obchodach.
Jednostkę reprezentował poczet sztandarowy e składzie Jakub Winkowski, Grzegorz Smoleń i Wojciech Karaś.
Dziękujemy za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów.
