Uroczysty przejazd wieńca dożynkowego w Zgłobicach! 15.08.2025

🚒🌾 Uroczysty przejazd wieńca dożynkowego w Zgłobicach! 🌾🚒
15 sierpnia w uroczystość Marki Boskiej Zielnej mieliśmy przyjemność towarzyszyć w przejeździe przez naszą wieś wieńca dożynkowego, przygotowanego przez KGW „Babeczki ze Zgłobic” 👏💛.
Strażacki wóz prowadził orszak, a mieszkańcy zgromadzeni przy trasie podziwiali kompozycję 🌸. Po przejeździe wieniec został wprowadzony do kościoła, gdzie odbyła się uroczysta Msza 🌿✨.
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym pięknym wydarzeniu oraz naczelnikowi naszej jednostki za całą koordynację przejazdu.