Dziś dzięki uprzejmości Szkoła w Zgłobicach młodzież wraz z Prezes Katarzyna Biel oraz opiekunami Dariusz Biel i Daniel Cebula udali się na salę gimnastyczną, by poćwiczyć przed turniejem halowym piłki nożnej MDP.
Znaleźliśmy też czas by zagrać w siatkówek.
Opiekunowie też mogli wykazać się swoimi umiejętnościami.
Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za udostępnienie sali dla młodzieży.
