W dniu dzisiejszym na zaproszenie Prezes Katarzyna Biel odbyło się spotkanie młodzieży z pracownikami UDT. Młodzież dowiedziała się jak bezpiecznie korzystać z urządzeń, z którymi spotykają się na codzień czy to m.in. w szkole, w galeriach, w blokach.
Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek.
