EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – BEZPIECZNI Z MŁODZIEŻĄ – 10.10.2024

🧑‍🚒EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA – BEZPIECZNI Z MŁODZIEŻĄ – 10.10.2024
Dziś pod okiem ratownika medycznego i strażaka PSP dh Krzysztofa Damian podczas zbiórki młodzież przypominała sobie zakres teoretyczny udzielania pierwszej pomocy oraz zasady udzielania pomocy na osobach w różnym wieku. Dzięki powtarzaniu materiału szlifują zdobytą dotychczas wiedzę w różnych scenkach i sytuacjach jakie mogą ich spotkać w życiu codziennym.
Dziś w zbiórce uczestniczyły dwie mieszkanki Zgłobic. Bardzo cieszymy się ze panie były z nami i zainteresowały się tematyką.
Już 17.10.2024 każdy będzie mógł również uczestniczyć w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, a dokładniej z RKO. Zapraszamy już od 18:00
Przypominamy że już 26.10.2024 młodzież przystąpi do egzaminu sprawdzającego ich wiedzę.
Projekt realizowany jest przez Koordynatora projektu – prezes Katarzyna Biel opiekunów MDP Dariusz Biel Daniel Cebula oraz osoby zaproszone do współpracy.
Projekt finansowany ze środków Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Zdjęcia własne